Otel ve Turistik İşletmeler

Otel ve Turistik İşletmeler

Turistik işletme güvenliği

Otel ve Turistik İşletmeler

Hizmet sektörleri içerisinde bulunan Turizm sektöründe iç ve dış tehditlere karşı müşteri memnuniyetini sağlayabilmek, turizm işletmeleri için en önemli konuların başında gelmektedir. Geniş alanlara yayılabilen ve konukları sürekli değişen turistik işletmelerde güvenlik, sürekli iyileştirilmesi ve yüksek hassasiyetle yerine getirilmesi gereken bir görevdir.Yurt içi ve yurt dışından gerek tatil, gerekse iş amaçlı konaklayan misafirlerin güvenli ve huzurlu bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamaları en doğal beklentileridir. İşletmeler, hizmet kalitelerini yükseltirken, günün şartlarına karşı güvenlik politikalarını da geliştirmek durumundadırlar.

Her köşesi ayrı bir güzelliğie sahip, 3 tarafı denizlerle çevrili, doğal ve tarihi güzellikleri oldukça fazla olan ve dünya turizminde önemli bir noktada bulunan ülkemizin, bunlara bağlı olarak uluslararası standartlara uygun nitelikte hizmet ve güvenlik sunma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

4S Güvenlik olarak ihtiyaç duyulan turistik işletme güvenliğini, eğitimli elemanlarımız ve modern teknolojik techizatlarımızla disiplinli ve güleryüzlü bir şekilde sağlamaktayız.